Tel Avivas: Viena iš labai Visiting vietas

parašė , 2011-12-08 21:51

Dievo šventė, Viduržemio jūroje būtų ne visiškai be vizito į Tel Avivas Jaffa. Jis savarankiškai yra galinčioms kilti miestas, kad neša daug patrauklių aspektų keliautojas. Ne klausimas, kur pasaulyje jums gali būti gyvenimo Tel Avivas malonumas ir fascinate jūs su savo pastatytas mišinys žavesio. Jei esate narkomanas kelionės ir mėgautis juda visame pasaulyje, čia yra vienas daugiau ir nuostabi vieta turi būti su savo kelionės sąrašą. Tel Avivas, labai mažas miestas, Viduržemio jūros pakrantė Izraelio, taip pat vadinamas šalies finansų kapitalo miestas yra patraukli naktinis gyvenimas, gražus paplūdimiai, aukšto pastatų ir kavinė kultūros užsienio turistų paskirties.
Nors nėra pakankamai didelis, jis yra antras didžiausias miestas Izraelyje ir maždaug 51 kvadratinių km. žemės plotas. Tel Avivas yra gyvas parą su savo geriausias savybes. Tel Avivas Jaffa naktinis gyvenimas paieška gali būti atliekama per savo stogo juostos, šokių barų, puikus vyno barai ir kitų viešbučių, kurie yra centre duoda žavesio ir magija gyvas naktų. Be iš naktį klubo scenoje yra taip pat įspūdingas būdų mėgautis šio daugiamatis miestas.

Miestas yra taip pat vadinamas The White City, tiesiog, nes jos tarptautinės stiliaus pastatų ir populiarių Bauhaus. Miestas gavo tarptautinių balsu savo naktinis gyvenimas ir paplūdimiai ir dėl šios priežasties jis yra vienas iš labiausiai palankias tarptautiniai turistai pasirinkimus. Jei vienas nori keliauti į Tel Avivas, tai ne daug pastangψ, kaip beveik kiekviena šalis turi savo skrydžiai į ten.

Miestas yra vienas iš didžiausių oro uostų pasaulyje ir geriausia Vidurio Rytuose. Vieną kartą jūs jau ten ir jums bus praleisti dangaus didėjančiomis pastatų miesto. Jie visi aplink miestas ir švyti naktys. Yra daug viešbučių, savo buvimo patogiai, nedaugelis iš jų yra naujo apibrėžė iš senų Bauhaus pastatų ir yra susijęs su jų istorija. Vizito į miesto yra nebaigti, jei jums ne patiko miesto paplūdimiai.

Tel Avivas paplūdimiai yra tikrai ilgai big Beach miesto, kuris yra yra parted daug paplūdimių į Vakarų pusėje. Jie yra identifikuojami po populiariausių viešbučiai arba gatvėse. Yra tarptautinio turizmo paskirties, miesto yra gausiai savo natūra maisto ir suteikia visų maisto pavyzdžiui, Kinijos, Indijos, Viduržemio jūros, Prancūzijos, japonų, Italijos, jūros maisto skonio ir kiti. Beveik visos valgyti Tel Avivas namai turi šių rūšių maisto produktų ir daug daugiau elementų. Taip gerai, jūs galite gauti savo skonio maisto.

Geriausia, Tel-Avivas kelionės yra mano nauja svetainė, skirta parodyti jums šilčiausias ir didžiausią vietose geriausias miestas, Vidurio Rytuose – TLV – miestas, kuris niekada miega! Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite: puikus Lankymūsi paskirties vietas

Rašyti komentarą