Pasisakymai apsaugos movos – svarbą klausos apsaugos įtaisai

parašė , 2011-09-20 22:28

Klausos praradimas dėl aukšto aplinkos ir fono triukšmo yra ypatingos svarbos sveikatos pavojų, kad reikia daug dėmesio šiandien. Gydyti ji nuolat atrodo sunku; Tačiau, vienas galite naudoti veiksmingas priemones neleisti, kad tikrai. Bet kokios rūšies triukšmo sukelti klausos rezultatai iš pramonės garsų ir kitų susijusių priežasčių, pavyzdžiui išplėstos garsai koncertai, naktiniuose klubuose, renginiuose ir daugelis kitų. Pramonės segmentais, pvz., Kasyba, aviacijos, gamyba, inžinerijos, statybos ir transporto yra keletas daugiau sektoriuose, prisidėti prie sunkiųjų triukšmo aplink. Taigi, šiandien planuoja investuoti į pramonės klausos apsaugos movos pažaboti klausos tarp į darbuotojus dauguma darbdaviams.
Yra trys sluoksniai triukšmo keliamą pavojų. Jie yra-||| 1. Su pertrūkiais triukšmo (sunkiųjų transporto einančios)

2. Nuolatinis triukšmo (mašinos veikia nuolat) 3. Poveikio triukšmo (sprogimo arba Postrzałowy)

Žymūs paslaugų teikėjų sugalvoti naujų amžiaus, klausos apsaugos muffs, kad įvairių triukšmo lygiai padeda foną ir kovoja didelio triukšmo riziką. Novatoriškų klausos apsaugos movos yra pastatytas technologija, kuri padeda pašalinti triukšmo sukelti klausos. Šie movos yra įrengti mobilųjį telefoną, kad palengvina face-to-face ir dvikrypèio radijo ryšio imlių triukšmo aplinkoje. Be to, šie Pasisakymai apsaugos įtaisai turi pažangiosios Bluetooth technologija siūlo pramonės aukšto triukšmo ryšių rezoliucija. Tai daroma optimizuoti kalbėjimo aiškumo ir palengvinant garso posėdį. Vienu metu, jie taip pat sumažinti nereikalingas garsiai triukšmo. Toliau išvardyti kitų aspektų klausos movos-||| 1. Ausies patarimai yra keičiamais

2. Lengvai dvikrypèio radijo sąsaja

3. Ar didelio matomumo spalvų pasirinktis

4. Įdėtas su binaural pajėgumus, kurie padeda vartotojui išgirsti kryptimi atmosferos kalbėjimo ir garso

5. Galima padaryti iš aplinkinių kalboje, taip pat garso

6. Palengvina bet kokios rūšies didelio triukšmo aplinkinių

Siekiant įgalinti komunikacija didelio triukšmo apylinkėse ir apsaugoti darbuotojus nuo klausos praradimą, paslaugų teikėjų įvesta high-end klausos apsaugos movos rinkoje. Tai yra svarbiausia į įvairių pramonės sričių, pvz., statybos, aviacijos, kalnakasybos ir t. t. Paprastųjų earmuffs nebuvo gerai įrengtos naujausios technologijos, kad padėti nustatyti fono, jie buvo dislokuotoms darbuotojams. Moderni dieną, klausos apsaugos movos ne tik sumažina sunkiųjų fono triukšmo, bet taip pat padeda darbuotojas žinoti, kur jie su savo pažangiosios jutiklis aptikimo funkcija. Fizinis garso kokybė yra nepaliestas. Išvaizda išmintingą, šių earmuffs yra tvirtas ir kieta atrodo, kad tinka sunkiųjų prie normalaus naudojimo. Kitos funkcijos taip:-||| 1. Skatina sluoksnių bendravimo iki 120 dB (A)

2. Įrengtos patvarus ir pritaikomos užsklandą

3. Įrengtos paprasta mygtukus fizinės pakeitimo atsižvelgiant ne į earmuffs

4. Yra minkštas ausies pagalvėlės, leidžiantys atpalaiduojamas dėvėti juos į už a seniai be jausmo nesmagiai

Organizacijų, tyrimo dėl klausos apsaugos movos, yra siekiant sukurti sustiprintą sprendimą dėl didelio triukšmo communicationin būsimiems metams siekiant išvengti klausos praradimą.

Skaityti daugiau apie: pramonės klausos apsaugos, klausos apsaugos įtaisai, didelio triukšmo ryšių

Rašyti komentarą