Planavimo puikus atostogų Į valstybės New York

parašė , 2011-09-30 16:03

Niujorko Valstijos yra įvairių įvairiais būdais, įskaitant jos kraštovaizdžio, kultūrų ir miestų. Šiaurėje yra Adirondakas su puikus lauko veikla galima rinktis. Vakarų pusėje valstybės yra unikalus ir žavinga miestų, pavyzdžiui, Niagaros krioklys, buivolių ir Rochester. Pietų miesto dalyje funkcijos puikus muziejai ir naktinių klubų Niujorko miesto kartu su beveik neribotos tiekimo pramogų, apgyvendinimo ir atrakcionų rinktis. Įskaitant pasaulyje garsaus taikikliai pvz., Empire State Building ir laisvės statula. Valtimis ir žvejybos lankytojai turėtų eiti į Long Island savo atostogψ.
Kai jis ateina į valstybės New York visi mano Niujorkas. Ji turi didelę įvairovę, architektūra, galerijos, muziejai, apylinkių, restoranai ir kultūros renginių kartu su labai teatro rajono. New York City yra viskas, ko jums reikia visus vienoje vietoje. Broadway funkcijų keliomis rodo pasirinkti iš tų, kurie naudojasi teatre. Centrinis parkas yra puiki vieta eiti į patirtį lauko viduryje, New York City. Norint patirti viskas yra New York City jis būtų gyvenime. Tačiau kai kurie iš pagrindinių vietų jums aplankyti savo pirmą kartą gauti yra geras įvadas, įskaitant Empire State Building, Linkolnas centro, Guggenheim Museum, Jungtinių Tautų pastatų, laisvės statula ir Ellis Island.

Atostogos ne iš triukšmingo miesto apsvarstyti ketina Albany valstybės kapitalo. Šis miestas yra taip pat esančioms Hudsono upės. Kai lankotės jūs galite pasivaikščiojimas po miestą pėsčiomis arba pasirinkti imtis kelionė, vežimėlio. Albany yra New York valstybės muziejus, kurios funkcijos visą informaciją, jums reikia žinoti apie istoriją Niujorko valstijos. Vietos įvykių skaičius galima rasti Altamont atrakcionų aikštės. Taip pat galite apsilankyti Webster, kurios išplečia tarp Albany ir Lake Erie.

Dviejų viršų viešbučiai į buvimas ne New York City įtraukti Le Parker Meridien, kuri siūlo visame geros būstą. Tai apima puikus mišinys stilių, paslaugos ir patogumai. Šis viešbučiai siūlo lankytojams šiek tiek visko įskaitant prabangos, aukštųjų technologijų paslaugų, šeimos draugiškas patogumų pasirinktys, patogumo ir puiki vieta per miestą. Antroji alternatyva yra Hotel Metro, kuri yra midtown ir yra puiki vertė, ką jūs gaunate į būstą.

Albany puiki vieta gyventi yra Morgan valstybės namas. Tai mažų inn, kuris siūlo elegancija ir prabangos. Kambariai yra erdvūs ir jis yra ten su penkių žvaigždučių viešbučiai. Duomenys iš devyniolikto amžiaus ir yra daug antikvariniai daiktai kiekviename kambaryje. Jis taip pat yra vidinis sodas kieme svečiai poilsiui.

Sužinokite informaciją apie dvipolių 1 sutrikimas ir kas yra dvipolių žinių dėžės svetainėje.

Rašyti komentarą