Vilnius klubai

Drąsus žvejybos reiso, Fort Lauderdale

parašė , 2011-10-06 10:04

Fort Lauderdale miestas yra žinomas kaip Amerikos Venecija. Ji yra populiari poilsio vieta Floridoje. Jis garsėja savo plačiai kanalas sistemos su vandenų maždaug 165 mylių ilgas.

Fort Lauderdale siūlo turistų žvejybos chartijų, kruizinių laivų, daug vandens sporto ir kitų laivybos paslaugos. Neskaitant tai, taip pat yra daug viešbučių, jūros maisto restoranai, barai, naktiniuose klubuose ir gražūs paplūdimiai ir kitų turizmo atrakcionai mėgautis.

Tarp visų šios veiklos žvejybos, Fort Lauderdale praeina garsiausių, kaip migruojančių žuvų per savo vandens visus metus priėmimo sugavimo labai paprasta.
Skaityti visą straipsnį 'Drąsus žvejybos reiso, Fort Lauderdale'»

Klubinė kultūra Lietuvoje

parašė , 2011-09-03 11:45

Pradžia – bendraminčių susibūrimai
Viskas prasidėjo nuo idėjos, tiksliau, nuo bendraminčių susibūrimų. Jie norėjo į Lietuvą atnešti kažką naujo, ką matė viešėdami užsieny ar aktyviai rinkdami įrašus bei visais kitais būdais domėdamiesi ta šokių kultūra, kuri užsienio jaunimą jau linksmino gerokai daugiau nei dešimtmetį. Taigi vakarėliai kilnodavosi iš vietos į vietą, gandas apie juos eidavo iš lūpų į lūpas, o ne pasiekdavo reklama žiniasklaidoje.

Skaityti visą straipsnį 'Klubinė kultūra Lietuvoje'»