Klubai vilnius

Drąsus žvejybos reiso, Fort Lauderdale

parašė , 2011-10-06 10:04

Fort Lauderdale miestas yra žinomas kaip Amerikos Venecija. Ji yra populiari poilsio vieta Floridoje. Jis garsėja savo plačiai kanalas sistemos su vandenų maždaug 165 mylių ilgas.

Fort Lauderdale siūlo turistų žvejybos chartijų, kruizinių laivų, daug vandens sporto ir kitų laivybos paslaugos. Neskaitant tai, taip pat yra daug viešbučių, jūros maisto restoranai, barai, naktiniuose klubuose ir gražūs paplūdimiai ir kitų turizmo atrakcionai mėgautis.

Tarp visų šios veiklos žvejybos, Fort Lauderdale praeina garsiausių, kaip migruojančių žuvų per savo vandens visus metus priėmimo sugavimo labai paprasta.
Skaityti visą straipsnį 'Drąsus žvejybos reiso, Fort Lauderdale'»

Atrasti Pekinas naktinis patrauklių pasaulio

parašė , 2011-09-24 11:53

Kinija, Pekinas Liaudies Respublikos kapitalas yra kosmopolitinis miestas, kuris siūlo lankytojams patraukliai atrodyti į šalies tradicinio ir šiuolaikinio kultūrą. Pradžia su daugiau kaip 19 milijonų gyventojų, šis gyva Miestas vaidina svarbų vaidmenį Kinijos politinių ir kultūros srityse. Tačiau, kai saulė krinta, naujas Pekino pusėje išeina žaisti kaip miesto naktinį gyvenimą siūlo daugybę pramogų galimybės.

Pekinas yra energingi juosta ir klubo scenoje, kad daugiausia skirtas aplink Sanlitun ir Houhai srityse. Toks populiarus nightspots, paviljono ir sumaišoma, Sanlitun plotas yra dažnai emigrantai ir kai viena namo bus rasti įvairių tarptautinių klubai ir barai. Netoli Beihai parkas, Houhai plotas yra žinomas dėl savo prabangus restoranai ir barai, kurios apima mėlyna Lotus ir gintaro spalvos juosta
Skaityti visą straipsnį 'Atrasti Pekinas naktinis patrauklių pasaulio'»