Woo clib

Domenai

parašė , 2012-12-11 10:42

Šiandien tinkle yra sukurta netoli 200’000 tinklalapių su lietuviškais “vardais” ir net beveik vienas milijardas užregistruotų internetinių tinklalapių visame pasaulyje. Tai sako, kad beveik kas 6 žmogus pasaulyje turi po asmeninę svetainę. Tiesa, šiandien nagrinėsime ne puslapius, o tuos jų pavadinimus – aiškinsimės kas tai yra, ir kaip juos gauti. Ypatingai nagrinėsime vieną, gana gudrų būdą įsigyti neįtikėtinai gerą tinklapio vardą.

domenaiišsiaiškinome, kad svetainės pavadinimas – tai domenas. Dėl domenų, tinklapius galime matyti tokiais URL, kaip “www.manopuslapis.lt”, o ne naršyti tam tikrą saitą įrašant IP adresus – t.y. įvairias skaičių kombinacijas. Nesunku suvokti, kaip tai palengvina mūsų gyvenimus – net jei kasdien lankotės tik 5-iuose saituose, įsiminti visų jų IP adresus tikrai būtų kiek nelengva.

Skaityti visą straipsnį 'Domenai'»

Ištirti Exquisite baώnyθiψ Goa atostogų paketai

parašė , 2011-12-11 00:31

Žemė, kur atogrąžų vėjas alsuoja gaiety ir laisvalaikio, Goa yra, kai naktys pareikšti pulsuojantį ritmą diskoteka šviesos naktinių klubų ir kai Paplūdimys pusėje šalys yra daugiau bendros nei gatvėse eismo zatkana neon apšviesti kolegijų. Tačiau miesto postą jūsų dėmesį labiausiai netikėta būdais kaip ji suteikia šventa pradėti jos ryte, kai bažnyčios varpai euphoric chimes jus pažadinti. Pridėti vizito į išskirtinį kolonijinės amžiaus bažnyčios regione av atostogų paketai ir liudytojas įdomią kontrastas. Tai puiki proga vaikščioti praeityje senovės gatvėse krikščionybės ir ištirti paplϋdimys fringed iπ egalitarinės Balta bažnyčios tarp sodrus žaliavinių arba akmenimis gatvelės į miestą. Jūsų atostogų paketai Goa, kuris supažindina jus su Portugalijos taisyklė eros, kai av stiprus religinių centras ir buvo sprogimo architektūros veiklos sukelti gražus katedrų steigimo
Skaityti visą straipsnį 'Ištirti Exquisite baώnyθiψ Goa atostogų paketai'»