Sekso prekės ir prezervatyvai

parašė , 2013-07-26 10:54

Visiems suagusiesiems, gyvenantiems aktyvų, pilnavertį lytinį gyvenimą, vieni svarbesnių pirkinių, kuriuos renkamasi itin atidžiai- sekso prekės. O kokios gi kitos gali labiau dominuoti pagal vartojiškumą, jeigu ne prezervatyvai?

sekso prekesJei pora dar nėra sukūrusi šeimos arba dėl kokių nors kitų priežasčių tikrai neplanuoja į savo bendrą gyvenimą pasikviesti naujos gyvybės, suprantama, jog būtina saugotis, kad to pavyktų išvengti. Daugybė žmonių renkasi prezervatyvus kaip pagrindinį apsisaugojimo būdą, bijodami kitokių kontracepcijos priemonių, skirtų naudoti moterims, didžiulės žalos. Dabar jau niekam nėra paslaptimi tai, kad vartojant hormonines apsaugos priemones kartais moterys visiškai praranda vaisingumą, žymiai išauga tikimybė susirgti krūties, gimdos kaklelio vėžiu, o renkantis vario spirales galima susirgti anemija ar net nukraujuoti. Ypač sunerimti verčia tai, kad jei, vistik, saugantis tokiomis priemonėmis, kaip minėta, nepavyksta išvengti nepageidaujamo nėštumo, vaisiaus raida gali būti sutrikusi, o šį pasaulį mažyliui gal teks išvysti su įvairiais apsigimimais.

Jeigu, visgi, baimė susilaukti vaikų ne laiku, yra didesnė už nepasitikėjimą moterų kontracepcijos priemonėmis, mielai renkamasi dviguba apsauga- atsakomybę dėl jos prisiima abi pusės.

Labai, ypač jaunimo, pamėgtas saugojimosi būdas- NLA (nutrauktas lytinis aktas)- daugeliui atrodo priimtinu dėl tokių priežasčių, kaip taupumo sumetimai, kuomet nereikia jokių papildomų išlaidų, ar visiškai suprantamas kuo natūralesnių pojūčių troškimas. Tačiau, kad ir kaip būtų gaila, galutinė vyro ejakuliacija išorėje nereiškia, kad nėra tikimybės, jog lytinių santykių metu, kartu su priešspermiu, neišsiskyrė ir nedidelis kiekis spermos. Kartais to tikrai pakanka. Be to, net ir labai patyrusiems stipriosios lyties atstovams, kartais būna silpnumo akimirkų, kuomet nesuspėjama laiku atsitraukti.

Negalima nepaminėti ir to, kad svarbu visada su savimi turėti prezervatyvų mėgstantiems laiką leisti su ne itin gerai pažįstamais asmenimis, kuomet visada yra tikimybė, jog nei vinas iš tiesų nesisaugo, nors ir teigia tai.

Jei Jūsų pasirinkimas- efektyvi ir patikima apsauga, kviečiame apsilankyti internetinėje sekso prekių parduotuvėje, kurią rasite adresu: intymu.com ir įsigysite tik itin kokybiškų, geriausiai visame pasaulyje įvertintų žymių gamintojų prezervatyvų. Mūsų siūlomų prekių asortimentas savo plačiomis pasirinkimo galimybėmis tikrai maloniai nustebins kiekviną. Įprastose prekybos vietose sunku atrasti tai, kas idealiai atitiktų individualius poreikius. Jei nepavyksta atrasti to, kas padėtų saugojimąsi paversti ne tik suprantama pareiga, bet dar ir suteiktų papildomą malonumą, tikrai verta išbandyti ką nors naujo, ką mes ir siūlome.

Rašyti komentarą