Atrasti Pekinas naktinis patrauklių pasaulio

parašė , 2011-09-24 11:53

Kinija, Pekinas Liaudies Respublikos kapitalas yra kosmopolitinis miestas, kuris siūlo lankytojams patraukliai atrodyti į šalies tradicinio ir šiuolaikinio kultūrą. Pradžia su daugiau kaip 19 milijonų gyventojų, šis gyva Miestas vaidina svarbų vaidmenį Kinijos politinių ir kultūros srityse. Tačiau, kai saulė krinta, naujas Pekino pusėje išeina žaisti kaip miesto naktinį gyvenimą siūlo daugybę pramogų galimybės.

Pekinas yra energingi juosta ir klubo scenoje, kad daugiausia skirtas aplink Sanlitun ir Houhai srityse. Toks populiarus nightspots, paviljono ir sumaišoma, Sanlitun plotas yra dažnai emigrantai ir kai viena namo bus rasti įvairių tarptautinių klubai ir barai. Netoli Beihai parkas, Houhai plotas yra žinomas dėl savo prabangus restoranai ir barai, kurios apima mėlyna Lotus ir gintaro spalvos juosta

Kitą dviejų populiarių Pekinas naktinio gyvenimo sritis yra Luoguxiang ir Wudaokou. Nors Luoguxiang yra daug barų, Wudaokou, kuris yra srityje universitetas yra dažnai vietinių ir tarptautinių studentų.

Be baras hopping ir clubbing, kitų populiarių nakties metu, miesto veiklos atsižvelgdama į vėlai naktį pavalgyti su šeima ir draugais. Šis paprastai praktykował vietos veiklos mato jaunimo, lankančio gatvės pusėje restoranų vėlai naktį ir turintis gerą maistą ir gera kompanija. Avienos kebabs yra mėgstamas patiekalas tarp vietinių gyventojų, kurie yra kepta vištienos sparneliai ir kepti žemės riešutų.

Vienas gali taip pat atsižvelgti kultūros atlikimų ir kitų formų pramogų vienoje iš miesto daug teatrai, koncertų vietose arba teahouses. Peržiūrėti Pekinas operos yra populiarus veikla, nors lankytojai gali taip pat imtis Kinijos Kung Fu spektakliai tokių vietose kaip raudona teatro Chongwen, dramaty ne Pekinas liaudies meno teatro ir koncertai nacionalinės centre, scenos meno rūšys.

Kitas populiarus nakties metu vietose apima miesto gyva karaoke barai, taip pat Wangfujing ir Dong Hua vyrų naktį rinkose, kur po vieną pavyzdį tokių egzotinių vietos gėrybių, scorpions, centipedes, giliai kepti crickets, vištienos širdys, karvės skrandžio ir aštuonkojų tentacles.

Apsistojantys aptarnauta butas Pekinas suteikia vieną galimybę mėgautis savarankiškai maitinimo stiliaus apgyvendinimo kai dėl atostogų. Kas ieško modernus ir prabangos Pekinas aptarnauta apartamentai gali likti Somerset ZhongGuanCun Pekinas, kuri idealiai tinka verslo ir laisvalaikio keliautojams.

Rašyti komentarą