Kuris yra geresnis: kvarcas ar mechaninis laikrodis?

parašė , 2012-11-18 14:52

Tradiciniai mechaniniai laikrodžiai turėjo savo kilmę 14-ąjį šimtmetį. Mechaninis laikrodis yra varytas iki žaizdos pavasario, ir balansyras reguliuoja laiką. Kvarco laikrodžio išradimas 70-aisiais tačiau valdė laikrodžio rinką. Šiandien, 90 % visų gamintų laikrodžiai yra kvarco laikrodžiai. Kvarco laikrodžiai yra pigesni, tikslesni, patikimi ir reikalingas mažiau palaikymo. Kvarco laikrodžiai yra 60 kartų tikslesni negu mechaniniai laikrodžiai. Kvarco laikrodis praranda ar įgyja 1 sekundę savaitę tuo metu, kai mechaninis laikrodis gali prarasti 1 minutę savaitę. Tai verčia į didesnius netikslumus ilgesniems laikotarpiams. Po mėnesio jūs prarastumėte 4 sekundes kvarco laikrodžiui tuo metu, kai mechaninis laikrodis praranda iki 4 minučių po mėnesio. Kvarco kristalas yra tikslus dėl savo nepaprastai aukšto svyravimo iki 32 768 ciklų per sekundę.

Mechaniniai laikrodžiai taip pat reikalingas, kad aptarnavimas kas trejus metus sulaikytų laikrodį, dirbantį geros būklės ir nustatytų laiką tiksliai.

laikrodžiai reikalingas privedimo, kurie aprūpina atsarginę 40 valandų valdžią. Automatinis laikrodis pasitiki riešo judėjime, kad varytų save. Bet tačiau, jei jūs nedėvite grožio prekės visa to laikas ir tik dėvitės retkarčiais, jūs surasite, kad laikas ant laikrodžio sustojo, ir jūs turite sureguliuoti laiką. Kvarco laikrodis, varytas baterijos, yra pastoviai varomas ir nustato tikslų laiką visada ir nereikėti laiko reguliavimo. Žinoma, jums tikrai reikia pakeitimo baterija po dvejų iki trejų metų.

Mechaniniai laikrodžiai turi ilgesnę gyvenimo trukmę negu tas kvarco laikrodžių. Mechaninis laikrodis gali trukti neapibrėžtai su deramu rūpinimusi ir aptarnavimu. Jei tai išyra, dalys yra visada pasiekiamos remontui. Mechaninis laikrodis gali tapti kolekcionuojamais daiktais, ir jis gali atnešti aukštą perpardavimo vertę dėl jos retumo. Kvarco laikrodis antra, rodo elektroninę schemą, kuri turi apribotą gyvenimo trukmę. Jūs negalite suremontuoti to todėl, kad elektroniniai komponentai tam būtų atgyvenę iki to laiko.

Rašyti komentarą