Patarimai kaip papuošti Kalėdų eglutę

parašė , 2012-11-16 13:14

Kartais Kalėdų eglutė papuošimas gali atrodyti tiek sudėtingas, kad jūs norite dainuoti “Uh oh Kalėdų eglutė”, o ne “Oh Kalėdų eglutė”. Ar jūs puošiate natūralų amžinai žaliuojantį augalą, ar dirbtinis medis čia yra kai kurie patarimai tam, kad padarytų visą patirtį šiek tiek mažiau dezorganizuotą.

Aš žinau, kad šis straipsnis, kaip manoma, yra apie Kalėdų eglutė papuošimą, bet išleidžia mus prasidėti iš pradžių nuo dekoravimo pašalinimo. Prisiminkite į praėjusius metus. Jūs tik apnuoginote viską nuo medžio ir metėte jį į dėžę? Jūsų Kalėdų eglės žibintas yra viskas gumbuotas viršuje į urzgimą? Yra galūnės jūsų dirbtinių iš anksto uždegtų Kalėdų eglių, iš tikrųjų prikimštų jūsų golfo krepšyje? Tai yra, kaip jūs užbaigiate su blogu atveju Uh oh Kalėdų eglę. Aš esu įsitikinęs, kad jūs išgirdote apie tą seną posakį, “kaip jis prasideda, tokiu būdu jis pasibaigia ir tokiu būdu jis prasideda vėl.” Tai prisitaiko prie Kalėdų eglutė papuošimo be to. Šiais metais, jūs ketinate prisiekti sudėti viską organizuotame būde, kad jūs negaištumėte, rūšiuodamas per sugadintus papuošalus ir senų blizgučių krūvas.

Ar tikrai jūsų medis atrodo iš tikrųjų geras, galėtų priklausyti nuo to, kokį medį jūs pasirenkate. Tikėkite tuo ar ne yra kažkokia rūšis medžių, kurie yra lengvesni papuošti negu kiti. Pušis yra tipas amžinai žalio medžio, kurį pripažįsta labiausiai tikėtinas prarasti jo adatas ir pasiversti patetinės Charlie Brown Kalėdos eglės versija. Geriausi tipai medžių kai prieita prie papuošalų holdingo yra eglės ir eglės. Tai yra todėl, kad jų šakos yra tvirčiausios. Žinoma, jei jūs puošiate dirbtinį iš anksto uždegtą medį, negu šis patarimas yra iš tikrųjų nedaug naudojimo jums.

Rašyti komentarą