Louboutin batai atsiliepimai

Krikščionių louboutin – Kinijos Roll Spygliuota viela – išplėtė metalo tinklo akių gamintojas

parašė , 2011-09-26 10:03

Kaip vaikas, Louboutin reguliariai nukniaukti iš mokyklos, iš 12, žiūrėti į Paryžiaus naktiniuose klubuose, showgirls, nes jis buvo sužavėti savo kostiumai metų amžiaus. Jis nurodomas tai kaip savo pagrindine įkvėpimo tapti avalynės dizaineris: “[showgirls] įtakos man daug. Jei jums patinka aukšti kulniukai, tai tikrai galutinis didelis kulno – viskas apie kojų, kaip jie atlikti patys, kūno puošimas. Jie yra galutinis piktogramos.” Nors Louboutin susidūrė su daug opozicijos po savo sprendimą palikti mokyklą taip anksti, jis teigia, kad jo ryžtą buvo sustiprintas po žiūrėti interviu su Sophia Loren, kurioje ji pristatė jos sesuo, sakydamas, ji turėjo palikti mokyklą, kai ji buvo tik 12 TV, bet kai ji pasuko 50 ji gavo savo laipsnį. “Visi aplodismentų! Ir aš maniau, “gerai, bent jau jei aš apgailestauju I ‘m going to būti, pavyzdžiui, Sophia Loren sesuo!”

Christian Louboutin siurblys su parašo raudonai vienintelis

Christian Louboutin padλjo stilettos atgal į mados dešimtajame dešimtmetyje ir 2000 projektavimas dešimtys stilių su kulnų aukštis 120 mm (4
Skaityti visą straipsnį 'Krikščionių louboutin – Kinijos Roll Spygliuota viela – išplėtė metalo tinklo akių gamintojas'»