Untouchable?

parašė , 2011-10-21 10:15

“Pardon?” Visi žino, ką nors, kas buvo daromas kokio nors klausos praradimą; ar yra pripažintas, ar ne. You’re per koncerto, jis yra stiprus, ir esate garsiakalbį. Žinant tai, jūs buvote over-exposed garso, klausos žalą. Bet tai yra retai pripažįstama, ypač jauniems žmonėms. “Tai ne atsitiks su manimi”, yra dominuojanti požiūris.

Muzika yra vienas iš gyvenimo džiaugsmo, bet taip pat jis gali pakenkti kai tvarkomi arba gavo atsakingai. Pavyzdžiui, devyni procentų jaunų žmonių eiti į naktinių klubų kartą per savaitę ar daugiau. Jaunų žmonių, kurie dalyvauja naktinių klubų reguliariai taip pat yra labiau tikėtina, kad eiti gyventi juostose, koncertai ir žaisti savo muzikos garsiai. Triukšmo poveikį klausos yra kaupiamasis, pagrįstas dažniu, iš viso laiko poveikio ir intensyvumas
Mokslinius tyrimus, The nacionalinės akustinių laboratorijų (galutinį) parodė, triukšmo lygiai ne naktinių klubų gali svyruoti tarp 91 ir 106 decibelais, o 98 decibelais vidurkis. 100 Decibelais triukšmo gali sukelti žalą po 15 minučių.

Atsižvelgiant į “Australijos klausos” pranešimą, poveikis yra subtilus taikoma nuolatiniams:

-Beveik 40 procentų jaunimo įvežti Pasisakymai kai yra fono triukšmo problemų. -Beveik trys iš 10 sakė, jie dažnai buvo padidinti savo balso ar šaukiantį kalbėti ką nors rankos ilgio atstumu. -25 procentų jaunų žmonių neveikiančios tinitą (skambìjimo į ausis) po garsiai triukšmo.

Priežastimi, klausos Australijoje yra pernelyg didelės triukšmo. Tai paprastas faktas, su paprasta sprendimų; kaip apriboti laiko praleido naktinių klubų ir gyva muzika įvykius ir triukšmą mažinančios ausinės saugiai naudoti

Šiuo metu, 37 procentų Australijos gyventojų, kurių amžius daugiau kaip 15 yra įtakos klausos nuostolių dėl triukšmo poveikio. Prognozė ne daug geriau su klausos praradimą, padidės nuo vienas iš šešių Australijczycy į vieną iš keturių iki 2050 m..

Vis dėlto yra tam tikrų viltį. Anksčiau problema yra aptikta ir apdoroti, tuo didesnė tikimybė užkirsti kelią toliau klausos praradimą ir gauti teisę gydymą. Jei daugiau nei pora iš šių požymių yra susipažinęs, ieškoti kai kurių pagalbos:

-Sunku klausos pokalbiai kai yra fono triukšmo. -Dažnai klausia žmonės kartoti, ką jie sako. -Nesusipratimų. -Surasti sunku išgirsti ant telefono. -Tekinimo garsiau nei kiti reikia ar nori TV tūrį. -Jausmas žmonių yra Bełkotliwy. -Turintys sunkumų Pasisakymai garsus gamtos. -Skaityti lūpų ir tempia išlaikyti su pokalbius. -Patiria spengimas ausyse.

Taip, kelios? Tai nebūtų neįprasta. Kai jūs kreipkitės profesionalios konsultacijos, ji gali būti laiko apsvarstyti gydymo. Vienas iš mažiausiai invazinis veiksmai yra per kaulų nustatytus. Šį metodą – naudojant Baha sistema – traktuoja klausos problemas diapazoną, nukreipia garsą, gerinti gausumą ir perkeliant garso įsitikinkite, gali nagrinėti geriau triukšmingoje situacijose ir gauti garsus, kurie fiziniai ir švarus.

Žinoma, tai nėra vienintelė galimybė. Pavyzdžiui, neskaitant kaulų nustatytus implantai, vaiko Pasisakymai slinkimas gydymo Ślimakowy implantai ir pagalbines klausos priemones. Tas pats taikoma suaugusiems, su aukščiausios elektrine-akustinių implantų galimybe.

Head internete ir sužinoti daugiau apie klausos praradimą, vaiko klausos praradimą gydymo ir įvairių išteklių ir kad yra asmenų, kurie yra Pasisakymai pažeistos.

Rašyti komentarą