Yadig! Naujas socialinis tinklas

parašė , 2012-03-10 00:14

Yadig siūlo jums išsamią peržiūrą visų populiarių dalykų daryti jūsų City, ar kur nors pasaulyje. Jis jungia realaus laiko informacija, pirmų rankų ir sąžiningas patirtimi, asmeninį apžvalgos ir ekspertų patarimus iš žmonių, tiesiog, kaip jūs. Sužinokite, kokios yra karπta ir kas ne mieste, pagal išklausyti jį iš žmonių per savo socialinių tinklų jungtys. Yadig.com išlaiko jums iki datos su labiausiai populiarus ir neatrastų vietas, kur esate, per gyvų apžvalgos, užregistruotas kas antras. Kas yra visi kalbate apie savo mieste? Kas yra pusryčiai hotspot, jums turėtų būti patikrinti šeštadienį ryte? Kur galima rasti informacijos apie tik apie viską, iš dviejų naktį viešbutyje likti fantastinis pub? Jūs turėjo Siūbavimo naktį stogo viršutinėje juostoje Hostingas fantastinis juostos ir norite žinoti, kas tai puiki, tai yra, pasidalinti savo patirtimi apie Yadig
om pasaulyje! Yadig.com funkcijos visų rūšių socialinės apžvalgos, kad yra visiškai un-biased, realus, ir jūs galite lengvai yra susiję su ir komentuoti. Jums gali būti dalis auginimo Bendrijos žmonių, kurie naudoti Yadig kaip socialinio tinklo bendrinimas rekomendacijas ir Apžvalgos, lyginant santykinę vietose ir padaryti kompetentingus sprendimus apie geriausias vietas eiti į. Kaip dalį savo socialinių tinklų veiklą dėl Yadig.com, sužinoti ką jūs galite padaryti:

1. Karšto vietose dabar – pamatyti, kas kitų žmonių norma kaip geriausia vieta netoli jūsų dabar ir visada sustabdyti iki datos su Zawzięty Yadiggers kaip jūs. 3. Mano draugai – sužinoti, kas savo draugų, manau yra įdomus vieta sužinoti, ir saugo juos pranešta apie savo nuomonę apie naujausius vietose lankėtės. 4. Siūlo – visada trūksta ant naujausius sandorius ir siūlo? Po jūsų mėgstamiausių vietų daro jums viršuje, jų Ypatingi pasiūlymai arba meniu, vasaros pakuočių, karšto sandorius ir (arba) artėjančius akcijos.

5. Perspėjimai – jūsų kalendoriuje bus rodomas didžiausias mėnesio įvykius. Nustatyti įspėjimų apie tuos tos apeliacijos jums, subraižyti, tie, kurie ne, ir kviesti savo draugus vietoje dalyvauti renginiuose su jumis. 6. Didesnis socialinius tinklus –broaden jūsų tinklo registruodami savo gyvų apžvalgos tiesiai į kitų socialinių tinklų svetaines; Skleiskite savo nuomonę dėl visų jūsų mėgstamiausių Voratinklio vietų. Autorius BioYadig yra socialinės tinklo svetainėje. Sukurti savo vietos verslo tinklų, grupių & profilius čia. Parašyti atsiliepimai skatinti savo verslą. Rasti čia gyventi juostos apžvalgos, viešbučiai, naktiniuose klubuose, restoranai ir kavos parduotuves apžvalgas. Sukurti profilį ir pasinaudoti mūsų visiškai nemokamai verslo tinklų paslaugos.

Rašyti komentarą