Kodėl Glazgas yra įkvepiantis vieta gyventi ir studijuoti

parašė , 2011-11-15 10:31

Glazgas yra viena iš populiariausių vietas, Škotijos gyventi ir mokytis ir yra viena iš didžiausių studentų gyventojų Jungtinėje Karalystėje. Glazgas yra į vakarus nuo Škotijos, upės Clyde bankai ir yra Škotijoje ‘s didžiausias miestas su daug pasiūlyti priemones, švietimo įstaigos, naktinės pramogos, prekybos ir pramogų.

Miestas yra namuose prie įvairių kavinės, barai, kino ‘s, teatrai, muziejai, parduotuvėse ir parkų. Taip pat tai, miesto pripažįstamas kaip vienas iš JK viršų vietų naktinis gyvenimas su daugiau nei 700 naktiniai klubai ir barai, esančios po miestą.
Glazgas yra buveinės keturiuose universitetuose, Glazgo universiteto, Glazgo Caledonian universiteto, Strathclyde universiteto ir į vakarus nuo Škotijos, kurios pritraukti daug namų ir tarptautinių studentų į miestą kiekvienais metais universiteto. Taip pat tai, taip pat yra daug kolegijose, siūlančių platų kursus, visą laiką ir dalį laiko. Jūs tikrai rasite kursą tam tiktų jums pasirinkus studijuoti į Glazgą.

Visada yra ką dalyvauti kai gyvenimo į Glazgą. Miesto pavaduojančius diapazono festivaliai ištisus metus iš knygos festivalių, komedija festivaliai, meno festivalius, muzikos festivalių ir daug daugiau.

Glazgas taip pat gerai įrengta valstybės meno treniruoklių salė, veikia bėgių, sporto salės, Aerobika, siena laipiojimo centrų, Regbis aikštę ir golfo. Miestas taip pat namo į Škotijoje ‘s didžiausias futbolo stadionas ir tris profesionalaus futbolo klubai.

Čia yra puikus vežimo paslaugos leidžia gyventojams galimybę keliauti po miestą ir įsitraukus lengvai. Dviejų oro uostų, Glazgo tarptautinis oro uostas ir Glazgo Prestwick tarptautinis oro uostas aptarnauja miesto. Taip pat tai, yra dvi pagrindinės geležinkelio linijos geležinkelio stotys, Queen Street Station ir Glazgo centrinės stoties siūlo paslaugas visoje JK. Buchanan Street autobusų stoties taip pat yra įsikūrusios Glazgo miesto centro, vietos paslaugų po miestą, bei teikti paslaugas kelionės aplink Škotijos ir Jungtinės Karalystės poilsio.

West end yra viena iš populiariausių sričių nuoma vienodo dydžio Glazgas, ypač tarp studentų gyventojų. West end esanti dviejų mylių atstumu nuo miesto centro, tai geriausia vieta Glazgo universiteto studentai. Plotas yra gyvena madinga studentų barai ir klubai, taip pat kavinės, įvairių pasaulyje žinomų restoranų, gražių parkų, muziejų ir galerijų.

Glazgas yra tikrai įspūdingi vieta mokytis ir gyventi, su gausa pramogų ir festivaliuose, niekada nebus nuobodu metu kai šį įkvepiantis miesto gyvenimo.

Rašyti komentarą